Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Kontakt

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie
Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

ul. Frysztacka 44
43-400 Cieszyn

cieszyn@wsb.edu.pl

 

 

Dziekanat tel: 33 851 02 81  

Dziekanat tel:  kom. 601 309 627 

Rekrutacja tel: 33 852 30 94  lub   885 588 100

Dziekanat Studiów Podyplomowych/Biblioteka tel: kom. 885 882 500 

 


Władze Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie

p.o. Dziekana Wydziału

prof. Katarzyna Szczepańska-Woszczyna

kszczepanska@wsb.edu.pl

 

p.o. Prodziekana

dr Sabina Ratajczak

sabina.ratajczak@wsb.edu.pl

 

Dyrektor 

 

Dyrektor Wydziału Zamiejscowego

mgr Regina Bogaczyk

rbogaczyk@wsb.edu.pl

 

Dyżury Dyrektora:

Czwartek: 9.00 - 12.00

Piątek: 12.00 – 15.00
Spotkania można umawiać za pośrednictwem Dziekanatu.

Dziekanat

Kierownik Dziekanatu

Anita Dębska

adebska@wsb.edu.pl

 

 

Zastępca Kierownika Dziekanatu, Specjalista ds. organizacji toku studiów

Kamila Lamirowska

klamirowska@wsb.edu.pl

 

Specjalista ds. studenckich

Joanna Mazur
jmazur@wsb.edu.pl


Specjalista ds. studenckich

Maria Kisiała
mkisiala@wsb.edu.pl

 

Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji

Kierownik

Grzegorz Adam

gadam@wsb.edu.pl

33 852 30 94 , 663 024 111

 

Specjalista ds. promocji i rekrutacji

Magdalena Grala

mgrala@wsb.edu.pl

 

33 852 30 94

885 588 100 , 


Godziny otwarcia biura:


Pn.: 8.00 - 16.00

Wt.: 10.00 - 18.00

Śr.: 8.00 - 16.00

Czw.: 10.00 - 18.00

Pt.: 8.00 - 16.00

Sb.: 8.00 - 16.00 

Studia Podyplomowe, Biblioteka

 

Asystent dokumentacji i informacji naukowej

 

Specjalista ds. studenckich

Marta Pala

mpala@wsb.edu.pl

 

tel. 885 882 500 


Specjalista ds. studenckich

Koordynator ds. studiów podyplomowych i szkoleń

Katarzyna Drózd
kdrozd@wsb.edu.pl

 

Projekt „Wsparcie rozwojowe mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa śląskiego”

INFOLINIA:

 

32 706 10 91 Cieszyn wew. 12

 

Konsultanci ds. rekrutacji

 

Barbara Donocik: 887 333 500

 

Szymon Cieślar: 887 700 440

 

 

885 577 300

Cieszyński Uniwersytet Dzieci

Asystent dokumentacji i informacji naukowej

Specjalista ds. studenckich

 

Marta Pala

mpala@wsb.edu.pl

cud@wsb.edu.pl


tel. 885 882 500

 

Katedra Zarządzania i Inżynierii Produkcji

 

Kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji

dr inż. Łukasz Wróblewski

lwroblewski@wsb.edu.pl

 

Akademickie Biuro Karier

Roma Rojowska
rrojowska@wsb.edu.pl


33 852 30 94

885 588 100

 

Informacje uzyskać można również:

od poniedziałku do niedzieli w godz. 8.00-18.00
tel. 32 262 28 05
e-mail:info@wsb.edu.pl 

 

663 024 111



 

Nasi partnerzy