Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Kongres Mam - zapraszamy!

W województwie śląskim w ciągu ostatnich 3 lat na świat przyszło 120 000 dzieci. Mimo prężnie rozwijającej się gospodarki to kobiety wciąż stanowią aż 54,8% bezrobotnych w regionie. Jak odnaleźć się na rynku pracy po powrocie z urlopu rodzicielskiego? Czy warto myśleć o założeniu własnej firmy? Gdzie szukać wsparcia? Czy istnieją uniwersalne sposoby na pogodzenie obowiązków rodzinnych z pracą zawodową?

 

 

W czwartek 12 stycznia 2016 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Kongres Mam. Celem wydarzenia jest promowanie postaw przedsiębiorczych wśród kobiet-matek, ukazania regionu śląsko-zagłębiowskiego jako atrakcyjnego zawodowo dla kobiet, pomoc w identyfikacji potencjału kobiet wracających na rynek pracy po urlopie rodzicielskim.

 

Program kongresu przewiduje 4 sesje panelowe oraz 4 panele szkoleniowe, podczas których eksperci dzielić się będą z uczestniczkami Kongresu Mam swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Wśród prelegentek znajdą się wykładowcy akademiccy, trenerki rozwoju osobistego, coachee, kreatorki wizerunku.

Wstęp wolny!


Podczas Kongresu Mam:


- nawiążesz nowe znajomości,
- pozyskasz kontakty biznesowe,
- poznasz miejsca przyjazne mamom,
- poznasz pracodawców otwartych na współpracę właśnie z mamami,
- dowiesz się skąd pozyskać fundusze na własny biznes,
- nauczysz się zarządzać czasem,
- otrzymasz zastrzyk pozytywnej energii,
- uwierzysz we własne siły,
i wiele innych korzyści przyniesie Ci spotkanie z nami, dlatego nie czekaj i zgłoś swój udział już dziś!

Więcej na www.kongresmam.pl

Powrót do: Start » Uczelnia » Wkrótce w WSB

 

Nasi partnerzy