Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

II Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Bezpieczeństwo Polski w drugiej dekadzie XXI wieku. Szanse, wyzwania, zagrożenia”

Akademia WSB zaprasza na II Międzynarodową Konferencję Naukową "Bezpieczeństwo Polski w drugiej dekadzie XXI wieku. Szanse, wyzwania, zagrożenia". Celem konferencji jest wymiana wiedzy, doświadczeń oraz sposobu postrzegania bezpieczeństwa Polski w aktualnej sytuacji geopolitycznej przez różne instytucje oraz środowiska akademickie zaproszone do udziału w konferencji.

Podczas konferencji poruszone zostaną dwa zasadnicze obszary tematyczne. Pierwszy, wskazujący na zmieniające się uwarunkowania bezpieczeństwa Polski w istniejącej sytuacji geopolitycznej oraz drugi, wskazujący na szanse, wyzwania oraz zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski w kontekście realizacji przyjętej polityki bezpieczeństwa narodowego w różnych jej obszarach.

 

Wynikiem konferencji będzie wydanie monografii na temat: „Uwarunkowania bezpieczeństwa Polski w XXI wieku”,  która przyczyni się do przeglądu i usystematyzowania aktualnego stanu wiedzy i doświadczeń praktycznych w powyższych obszarach. Będzie też stanowić wartościowe źródło wiedzy dydaktyczno-naukowej oraz praktycznej.

 

II Międzynarodowa Konferencja Naukowa  „Bezpieczeństwo Polski w drugiej dekadzie XXI wieku. Szanse, wyzwania, zagrożenia”


Organizatorzy:
 

  • Akademia WSB
  • Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
  • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
  • Bałtycka Akademia Obrony w Tartu, Estonia
  • Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych

Termin: 17-18 maja 2018 r.
Miejsce: Dąbrowa Górnicza
Strona konferencji: www.wsb.edu.pl/bezpieczenstwopolski

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Wkrótce w Akademii WSB

 

Nasi partnerzy