Kierunek

MASTER OF BUSINESS ADMINSTRATION (PARTNER KIERUNKU: EY) DLA SEKTORA BANKOWEGO | KRAKÓW

_____________________

Administratorem Twoich danych osobowych jest Akademia WSB. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Dyplom EY i możliwość ubiegania się o członkostwo w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa – to niektóre z atutów studiów podyplomowych Master of Business Administration, które Akademia WSB oferuje we współpracy z jednym z największych na świecie koncernów zajmujących się usługami doradczymi i audytorskimi. W ramach studiów słuchacze będą mieli okazję uczestniczyć w wykładach m.in. z zarządzania przedsiębiorstwem i jego rachunkowością, zarządzania rozwojem pracowników, a także z psychologii zespołu pracowniczego oraz zarządzania procesami w organizacji. Słuchacze zdobędą również wiedzę z zakresu zarządzania jakością, projektami oraz marketingu i zarządzania relacjami z klientami.

• Atuty kierunku

• Wysokie miejsce w Rankingu MBA Perspektywy 2021:
      • 6. miejsce w kategorii JAKOŚĆ KADRY (udział wykładowców praktyków z doświadczeniem biznesowym, nasycenie kadry akademickiej osobami o najwyższych kwalifikacjach, doświadczenie dyrektora programu, dostępność kadry dla Słuchaczy)
      • 7. miejsce w kategorii JAKOŚĆ STUDENTÓW (wymagane doświadczenie zawodowe, udział Słuchaczy pracujących na stanowiskach kierowniczych, Słuchacze cudzoziemcy, wymagania rekrutacyjne i selekcja, wielokulturowość)
      • 13. miejsce wśród wszystkich programów MBA w całej Polsce (tzw. „Złota Piętnastka”)
    • Partner biznesowy programu – EY
    • Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Akademii WSB oraz dyplom EY
    • Absolwent  może ubiegać się o zasiadanie w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa zgodnie z Ustawą o zasadach zarządzania mieniem państwowym
    • W pakiecie dodatkowo szkolenia e-learningowe realizowane we współpracy z EY.
  • Praca

Absolwent może ubiegać się o zasiadanie w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa zgodnie z Ustawą z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

• Opłaty

RATA WYSOKOŚĆ RATY TERMIN PŁATNOŚCI
    wpisowe 500 zł w dniu zapisu
    I 3600 zł do 5 października 2024
    II 3600 zł do 5 listopada 2024
    III 3600 zł do 5 stycznia 2025
    IV 3600 zł do 5 lutego 2025
    Ogółem 14 900 zł

Istnieje możliwość ustalenia indywidualnych rat.

Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury proszone są o wypełnienie wniosku

• Partnerzy

UWAGA! Partner programu, firma EY jest spółką stowarzyszoną ze spółką audytorską i podlega wymogom ustawy o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym z dnia 11 maja 2017 r. w zakresie dotyczącym niezależności biegłego rewidenta. W związku z tym konieczne będzie sprawdzenie, czy istnieje jakakolwiek relacja między płatnikiem (firmą opłacającą udział kandydata w studiach MBA) a firmami z grupy EY. W przypadku zaistnienia zabronionej ustawowo relacji, usługa nie może być zrealizowana. Powyższe ograniczenie nie dotyczy osób, które opłacają studia prywatnie.

• Program

Moduł: Analiza i zarządzanie strategiczne

1. Zarządzanie strategiczne

2. Wdrażanie i monitorowanie wdrażania strategii