Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

JM Rektor WSB otrzymała Statuetkę Ambasador "Marka-Śląskie"

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zwyciężyła w konkursie Ambasador "Marka-Śląskie". Statuetkę z rąk przedstawicieli Kapituły odebrała JM Rektor WSB prof. nadzw dr. Zdzisława Dacko-Pikiewicz. Nasza Uczelnia otrzymała również wyróżnienie "Marka-Śląskie" w kategorii "Nauka".

Wręczenie statuetki odbyło się w sobotę 2 września 2017 r. podczas 23 Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach. Nagrody wręczyli Kazimierz Karolczak – Członek Zarządu Województwa Śląskiego oraz Wiktor Pawlik - Prezes Izby.

 

Konkurs ma na celu promowanie tych, którzy swój sukces osiągnęli dzięki ciężkiej pracy i dobrej koniunkturze, ale też solidnemu marketingowi iplanowanemu budowaniu własnej marki. Nagroda „Marka-Śląskie” jest podziękowaniem za znaczący wkład nagrodzonych instytucji w rozwój województwa śląskiego.

 

/pkm, 04.09.2017 r./

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy