Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Jesteś marką! Budowanie marki osobistej coacha - VII Forum Coachingu i Superwizji

W sobotę 26 września  2015 w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się VII Forum Coachingu i Superwizji. Jednym z głównych punktów programu były warsztaty przeprowadzone przez Katarzynę Mickiewicz-Burzawę, akredytowaną Coach ICF na poziomie ACC, Projektantkę Marki Osobistej, Wicedyrektor Oddziału ICF Mazowsze oraz Członkinią Komisji ds. Nauki w ICF Polska.

 

Sobotnie spotkania coachów, konsultatntów, menedżerów i wszystkich osób zainteresowanych rozwojem stały się forum wymiany doświadczeń, myśli i poszukiwania inspiracji do dalszych działań w obszarze zawodowym i osobistym.


Uczestnicy warsztatu "Jesteś marką - Budowanie marki osobistej coacha" zostali wyposażeni w praktyczne narzędzia wzmacniające wizerunek coacha, kształtujące ich silną, wartościową i unikalną markę.

 

Gość Specjalny VII Forum Coachingu i Superwizji

 

Katarzyna Mickiewicz-Burzawa

 

Akredytowany Coach ICF na poziomie ACC, Projektant Marki Osobistej, Wicedyrektor Oddziału ICF Mazowsze oraz Członek Komisji ds. Nauki w ICF Polska.

Pasjonatka i praktyk psychologii, coachingu i wizerunku zewnętrznego.  Od 2007 z sukcesem wspiera swoich klientów w kompleksowym projektowaniu mocnej marki osobistej opartej na czterech filarach: autentyczności, autorytecie, wartościach i relacjach. (mickiewiczcoaching.pl).

Posiada kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu programów rozwojowych, jak również w prowadzeniu i koordynowaniu projektów szkoleniowych dla sektora prywatnego i publicznego. Do swojej pracy podchodzi z niesamowitym zaangażowaniem oraz pasją. Jest pomysłodawczynią oraz założycielką „Narzędziowej Grupy Coachingowej” zrzeszającej doświadczonych coachów oraz współzałożycielką projektu wspierającego kobiety „Warsztaty Dla Kobiet” (warsztatydlakobiet.pl).

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szkoły Profesjonalnego Coachingu, Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET, Szkoły Coachingu Grupowego i Zespołowego Pracowni Coachingu Novo oraz Szkoły Wizażu i Stylizacji „Artystyczna Alternatywa”.

Prelegentka na konferencjach oraz organizatorka wielu wydarzeń coachingowych m.in. Pierwszej Polskiej Konferencji Coachingowej ICF „Coaching Przyszłści – Przyszłość Coachingu” oraz Międzynarodowego Tygodnia Coachingu ICF w Warszawie.

 

Wydarzenie prowadzili: dr Anna Syrek-Kosowska i Adam Stolarzewicz – Współtwórcy, Opiekunowie  Merytoryczni oraz Superwizorzy Akademii Profesjonalnego Coachingu oraz Master Coaching-zaawansowane techniki coachingowe w WSB. Otwarcia VII Forum Coachingu dokonał dr Marcin Lis, Prorektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń WSB.


Partnerami wydarzenia byli:

 


Patronat:

 

Tnoik
Powrót do: Start » TNOIK Dabrowa Gornicza » Aktualności

 

Nasi partnerzy