Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

Jaka praca jest dla Ciebie satysfakcjonująca pod względem ekonomicznym?

Jesteś ciekawy jak pokierować swoją ścieżką kariery? W jakim zawodzie można liczyć na wysokie zarobki, a nawet na służbowe mieszkanie? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w ebooku przygotowanym przez Regionalne Portale Pracy.

 

Przeanalizujemy wysokość wynagrodzenia mieszkańców regionu w zależności od wykonywanego zawodu, stażu pracy, wykształcenia, wieku czy płci. Mamy nadzieje, że uzyskane dane będą przydatne dla uczniów i studentów przy wyborze odpowiedniego kierunku edukacji. Będzie można go pobrać za darmo z naszego serwisu - wyjaśnia cel sondażu Gabriela Pyjas, Content Manager Regionalnych Portali Pracy.


Wypełnienie formularza zajmuje tylko 3 minuty. Pytania zostały podzielony na część dotyczącą profilu respondenta, wysokości jego zarobków, a także firmy czy organizacji, w której jest zatrudniony. Biorąc udział w badaniu można jednocześnie wesprzeć Fundację ISKIERKA, ponieważ Regionalne Portale Pracy zdecydowały się przekazać 1zł za każdą wypełnioną ankietę na ten cel. Organizacja wspiera dzieci z chorobą nowotworową oraz ich rodziny na śląskich oddziałach onkologicznych.


Ankieta znajduje się http://www.praca-katowice.info/ankieta

 

Źródło: Regionalneportalepracy.pl


Regionalne Portale Pracy pozwalają na przeglądanie oraz dodawanie ofert pracy ze Śląska. Łącznie serwisy odnotowują ponad 170 000 wizyt miesięcznie. Każde zamieszczone ogłoszenie dociera do dużej grupy potencjalnych pracowników. Na portalach zamieszczane są również praktyczne porady zarówno dla pracowników jak i pracodawców. Porady te są przygotowane przez specjalistów z zakresu prawa pracy, zatrudnienia i praktyków.

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl