Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

IV Forum Coachingu i Superwizji - podsumowanie

W dniu 13 grudnia 2014 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się IV Forum Coachingu i Superwizji organizowane przez  Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczj we współpracy z Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu Noble Manhattan Coaching oraz ASK EXPERT.

Wśród uczestników IV Forum Coachingu i Superwizji znaleźli się znakomici eksperci: dr Anna Syrek- Kosowska, Dyrektor Adam Stolarzewicz, dr Magdalena Fres oraz gość specjalny, który poprowadził warsztat pt.: „Uczucia skomercjalizowane, czyli o trudnej sztuce regulacji emocji w pracy zawodowej”  - Danuta Rocławska.

 

Danuta Rocławska – psycholog, business coach z długoletnim doświadczeniem menedżera zarządzającego. Od lat zajmuje się wspieraniem rozwoju menedżerów i przedsiębiorców. Dobrze, bo "od środka" zna zasady funkcjonowania małych firm i korporacji. Prowadzi firmę Między Słowami business coaching i narzędzia coachingowe, która oferuje m.in. profesjonalne narzędzia do pracy coachingowej Niezbędnik Coacha 5+.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy