Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Instrumenty muzyczne świata. Wykład dla uczniów klas 1-3 - dr inż. Łukasz Wróblewski

Podczas wykładu przeznaczonego dla dzieci z klas 1-3 dr inż. Łukasz Wróblewski opowie o instrumentach z całego świata, funkcjach, jakie pełnią w danej kulturze. Dzieci zobaczą istrumenty wykonane między innymi warzyw, gliny, ze skór różnych zwierząt czy pancerza pancernika. W ramach koncertu wykładowca -  który jest wszechstronnym muzykiem - zaprezentuje mini koncert na prezentowanych instrumantach.

dr inż. Łukasz Wróblewski - Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauki o zarządzaniu, muzyk, Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, adiunkt w Katedrze Zarządzania i Inżynierii Produkcji WSB. Współpracował z New York Philharmonic czy The Metropolitan Opera, organizator przedsięwzięć artystycznych, autor publikacji poświęconych marketingowi i zarządzaniu w kulturze, w tym książki „Strategie marketingowe w instytucjach kultury”. Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego oraz członek Rady Programowej Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Współczesne problemy zarządzania i marketingu w instytucjach kultury” organizowanej w Cieszynie. Pasjonat i kolekcjoner instrumentów astronawigacyjnych oraz muzycznych.

Powrót do: Start » Festiwal Nauki w Cieszynie 2017 » Program

 

Nasi partnerzy