Praktyki na kierunku Pedagogika studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 sem)

Dotyczy studentów z Wydziału Zamiejscowego w Żywcu studiów I stopnia licencjat na kierunku Pedagogika, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktyki studenckie.

W ramach odbywania praktyk studenci zobowiązani sa do zrealizowania programu praktyki oraz przestrzegania określonych procedur zaliczania praktyk. Obowiązujące w danym semestrze i danym roku akademickim dokumenty dla konkretnego kierunku studiów znajdują sie w plikach do pobrania.

dr Bożena Marzec

bmarzec@wsb.edu.pl

Pełnomocnik ds. Praktyk Studenckich na kierunku Pedagogika

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Żywcu | WSB Żywiec » Praktyki studenckie » Studia stacjonarne i niestacjonarne, I i II stopnia