Praktyki na kierunku Zarządzanie studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne

Dotyczy studentów z Wydziału Zamiejscowego w Żywcu studiów II stopnia na kierunku Zarządzanie, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktyki studenckie: zawodową/dyplomową.

W ramach odbywania praktyk studenci zobowiązani sa do zrealizowania programu praktyki oraz przestrzegania określonych procedur zaliczania praktyk. Obowiązujące w danym semestrze i danym roku akademickim dokumenty dla konkretnego kierunku studiów znajdują sie w plikach do pobrania.

dr Ewa Siudyka

esiudyka@wsb.edu.pl

Pełnomocnik ds. Praktyk Studenckich na kierunku Zarządzanie

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Żywcu | WSB Żywiec » Praktyki studenckie » Studia stacjonarne i niestacjonarne, I i II stopnia