Pogotowie Maturalne rozpoczęte

Pierwsze zajęcia Pogotowia Maturalnego w Wydziale Zamiejscowym Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Dzisiaj, 21 lipca o godz. 17:00, rozpoczęły się pierwsze zajęcia Pogotowia Maturalnego w Wydziale Zamiejscowym w Olkuszu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Uczestników oraz prowadzącego zajęcia przywitał dr inż. Paweł Sobczak, Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu.

Zajęcia Pogotowia Maturalnego odbywają się w każdy poniedziałek od godziny 17:00.

STRONA PROJEKTU

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Olkuszu | WSB Olkusz » Aktualności