Pogotowie maturalne

Nie powiodło Ci się na maturze? Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej przygotuje Cię do egzaminów poprawkowych i zarezerwuje Ci miejsce na studiach!

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej od kilku lat z sukcesem przygotowuje uczniów do matury, organizując dla nich bezpłatne kursy. Niezmiennie największym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z matematyki, które prowadzi wykwalifikowana kadra akademicka. W efekcie 100 procent uczniów biorących udział w ostatniej edycji Pogotowia Maturalnego WSB pomyślnie zdało egzamin dojrzałości.

Osoby zainteresowane udziałem w Pogotowiu Maturalnym prosimy o kliknięcie w link poniżej.

STRONA PROJEKTU

Formularz rejestracyjny

Udział w projekcie jest bezpłatny!

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Olkuszu | WSB Olkusz » Aktualności