Wspieramy Nauczycieli przedmiotów zawodowych!

Warsztaty dla Nauczycieli w ramach Targów Edukacyjnych „NOWOCZESNA SZKOŁA: Nauka, Bezpieczeństwo, Rekreacja”, które odbyły się w dniach 9-10 kwietnia 2014 r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

W dniu 10 kwietnia podczas Targów Edukacyjnych „NOWOCZESNA SZKOŁA: Nauka, Bezpieczeństwo, Rekreacja” w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu dr inż. Paweł Sobczak poprowadził dla Nauczycieli przedmiotów zawodowych warsztat pt. "Etap praktyczny egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe".

Doświadczenie i duża wiedza praktyczna dr. inż. Pawła Sobczaka, zachęciła obecnych nauczycieli do zadawania pytań i poszerzenia swojej wiedzy. - Muszę stwierdzić, że egzamin w nowej formy nie będzie łatwy – przyznał Dziekan Wydziału Zamiejscowego WSB w Olkuszu. – Dlatego tak ważne jest wcześniejsze przygotowanie nauczycieli przedmiotów zawodowych do nadchodzących zmian, aby ułatwić  Państwu realizację procesu kształcenia uczniów - wyjaśnił dr inż. Paweł Sobczak.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Olkuszu | WSB Olkusz » Aktualności