Startup Lazy-Bag.pl czyli nowy wymiar wypoczynku!

Prezentujemy Państwu Startup Lazy-Bag.pl, który tworzy grupa kreatywnych i pomysłowych studentów.

Jeśli uwielbiasz podróżować, spędzać czas z przyjaciółmi i odpoczywać na plaży, ale zawsze musisz siedzieć na twardych krzesłach, niewygodnie leżeć na ziemi lub tracić dużo czasu na pompowanie materaca, to produkt Lazy-Bag jest właśnie dla ciebie.

Lazy-Bag - dmuchany fotel, który nie zabierze Ci wiele czasu na napompowanie. Jest super wygodny, lekki, a zarazem praktyczny i elegancki. Jeżeli nie chcesz więcej męczyć się niewygodnym leżeniem czy siedzeniem to Lazy-Bag jest tym, czego potrzebujesz.

Szczegóły znajdziecie na www.lazy-bag.pl oraz na facebooku.

Zobaczcie jak działa Lazy- Bag!

Powrót do: Start » Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości » Nasze Startupy