Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zapraszamy na Business Mixer 21 czerwca 2017 r. "Jak sfinansować sukces?"

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Zagłębia i Urząd Miejski Dąbrowie Górniczej zaprasza na spotkanie branżowe z cyklu konferencji pod tytułem "Biznes Mixer"  która odbędzie się 21 czerwca o godzinie 18:00. "Jak sfinansować sukces?" to temat przewodni spotkania w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.

 

 

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do wymiany poglądów oraz nawiązania nowych kontaktów z zagłębiowskimi przedsiębiorcami i przedstawicielami instytucji otoczenia biznesu. Integralnym elementem wydarzenia będzie prelekcja Pani Anety Dąbrowskiej z Banku Zachodniego WBK „Jak sfinansować sukces” oraz Pana Janusza Dramskiego - Managera Business Link Katowice „Inwestycje kapitałowe w innowacyjne i technologiczne spółki realizowane przez Regionalny Akcelerator & Biuro Coworkingowe Business Link Katowice”

 

Osoby i firmy zainteresowane udziałem w wydarzeniu proszone są o  rejestrację online i pobranie bezpłatnego biletu z serwisu internetowego www.biznesmikser2.evenea.pl

 

Spotkania z cyklu “Biznes Mikser” współfinansowane są ze środków otrzymanych od Gminy Dąbrowa Górnicza na realizację zadań publicznych w roku 2017 z zakresu przedsiębiorczości i rozwoju gospodarczego.

Powrót do: Start » Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości » Aktualności

 

Nasi partnerzy