Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Startup Waterless wśród finalistów konkursu Start-up Challenge 2017 w ramach European Startup Days!

Start-up Waterless, którego założycielem jest student Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej Norbert Walczyński, został zakwalifikowany do 100 najbardziej innowacyjnych pomysłów na biznes w konkursie Start-up Challenge  European Startup Days 2017 w kategorii ekologia!

Waterless jest innowacyjną, bezwodną, mobilną myjnią samochodową. Jest też w pełni ekologiczna. To nowość na polskim rynku. Metody bezwodnego mycia wykorzystywane przez Waterless od dawna stosowane są w krajach, w których panuje deficyt wody. Innowacyjna jest sama bezwodna metoda mycia samochodu. Dzięki niej zużywa się zaledwie około 300 mililitrów specjalistycznego środka, dzięki któremu auto po wykonaniu usługi lśni, a środowisko naturalne pozostaje nienaruszone. Co ważne: specjalistyczne środki wykorzystywane przez Waterless sprawiają, iż samochód utrzymuje czystość przez 3-4 tygodnie.
Norbert Walczyński student studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, jest założycielem Start-upu Waterless. W dniach 11-12 maja można obejrzeć stoisko startupu Waterless na European Startup Days podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego. 


Szczegóły o Waterless: www.waterless.pl
Facebook : https://www.facebook.com/waterlesspl/
Uczestnicy Eutopean Startup Days ( kategoria ekologia) http://www.estartupdays.eu/2017/pl/start-up-challenge/161/
Artykuł portalu gospodarczego : http://it.wnp.pl/znamy-sto-najlepszych-start-upow-ktore-zaprezentuja-sie-na-european-start-up-days,297331_1_0_0.html

Powrót do: Start » Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości » Aktualności

 

Nasi partnerzy