Spotkanie z władzami wydziału ekonomicznego Uniwersytetu Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy

W dniu 27 listopada br. w Bańskiej Bystrzycy (Słowacja) odbyło się spotkanie przedstawicieli Wyższej Szkoły Biznesu z władzami wydziału ekonomicznego Uniwersytetu Mateja Bela. Tematem spotkania była dalsza współpraca obydwóch Uczelni.

W spotkaniu udział wzięli Dziekan Wydziału Ekonomicznego Ing. Vladimír HIADLOVSKÝ, Prodziekan prof. Ing. Viera MARKOVÁ, Prodziekan doc. Ing. Vanda MARÁKOVÁ (Uniwersytet Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy), Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Dziekan Wydziału Zarządzania, Informatyki i Nauk Społecznych prof. nadzw. dr Katarzyna Szczepańska-Woszczyna oraz prof. Marek Walancik (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej).

Podczas spotkania omówiona został współpraca Uczelni w ramach programu Erasmus + oraz projekty wspólnych przedsięwzięć naukowych. Szczegółowo przeanalizowano projekt wspólnej ścieżki angielskiej na kierunku Stosunki Międzynarodowe, specjalność Internation Business. Została także zaplanowana organizacja międzynarodowej konferencji z zakresu innowacyjności i przedsiębiorczości.

Powrót do: Start » Współpraca międzynarodowa » Aktualności

Wyższa Szkoła Biznesu