Międzynarodowe Targi Edukacja i Kariera w Kijowie

17-19 listopada 2012r. - w Ukraińskim Domu w Kijowie odbyła się XX edycja Międzynarodowych Targów Edukacja i Kariera.

W tym szczególnym spotkaniu - rozpoczętym w Międzynarodowym Dniu Studenta - obok 75 uczelni z Ukrainy uczestniczyło 85 szkół wyższych z całego świata – z USA, Francji, Wielkiej Brytanii, Czech, Turcji, Litwy, Cypru, Szwecji, Szwajcarii, Grecji, Kanady, Niemiec, Rosji, Malty, Bułgarii. Centralne stoisko targowe – „Study in Europe”- przygotowała dla przyszłych studentów Komisja Europejska. Przedstawiciele WSB jako uczestnika programu „Study in Poland” zaprezentowali ofertę edukacyjną uczelni, opowiadali o systemie szkolnictwa wyższego w Polsce, o programach wymiany studenckiej o stypendiach i grantach umożliwiających naukę i karierę, opowiadali o możliwościach nauki języka polskiego.

Powrót do: Start » Współpraca międzynarodowa » Aktualności

Wyższa Szkoła Biznesu