Wizyta przedstawicieli Uniwersytetu w Galati w Rumunii

W dniach 02-07 czerwca WSB gościła delegację z Uniwersytetu w Galati w Rumunii , prof. Edit Lukacs – Dziekana Wydziału Ekonomii i Administracji oraz prof. Sofię Totolici - prodziekana tego wydziału.

W ramach wizyty przedstawicielki Uniwersytetu w Galati odbyły serię spotkań z władzami oraz pracownikami naukowo-dydaktycznymi WSB z Katedry Zarządzania, Katedry  Przedsiębiorczości Międzynarodowej i Globalizacji oraz Katedry Finansów i Gospodarki Światowej, odwiedziły Bibliotekę Akademicką oraz Wydawnictwo WSB. Dyskutowano nt. realizacji wspólnych projektów naukowych i badawczych, publikacji w uczelnianych wydawnictwach oraz realizacji programów wspólnych studiów. W trakcie wizyty w WSB, prof. Lukacs wygłosiła także wykład dla studentów kierunku Stosunki Międzynarodowe, specjalność International Business nt“Ethics and morality in employer-employees relationships”. Współpraca pomiędzy WSB a Uniwersytetem w Galati będzie kontynuowana podczas rewizyty dr Tomasza Coppa z WSB w Galatii we wrześniu br.

Powrót do: Start » Współpraca międzynarodowa » Aktualności

Wyższa Szkoła Biznesu