Wizyta dr Ladislava Chvatala z Moravian University College w Ołomuńcu w WSB

W dniach 18-20 września br. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej gościła u siebie dr Ladislava Chvatala, Prorektora ds. współpracy z zagranicą z Moravian University College w Ołomuńcu (Czechy). Oprócz spotkania z kadrą zarządzającą uczelni oraz pracownikami poszczególnych wydziałów, dr Chvatal spotkał się ze studentami WSB i  przeprowadził dla nich prelekcje nt. „Innovation Management” and „Innovation processes”.

Moravian University College w Ołomuńcu  to niewielki, ale prężnie działający ośrodek naukowy-dydaktyczny w regionie morawskim, zwłaszcza w sferze działań związanych z szeroko pojętą innowacją. WSB aktywnie współpracuje z tą uczelnią, realizując programy z zakresu mobilności studentów i kadry dydaktycznej, a już niedługo także i w zakresie realizacji szkoleń czy studiów podyplomowych.

Powrót do: Start » Współpraca międzynarodowa » Aktualności

Wyższa Szkoła Biznesu