Umowa o współpracy z ukraińskim Czerniowieckim Uniwersytetem Narodowym im. Jurija Fedkowycza

20 czerwca 2013 roku Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zawarła umowę o współpracy z ukraińskim Czerniowieckim Uniwersytetem Narodowym im. Jurija Fedkowycza - jedna z najwiekszych i najbardziej prestiżowych uczelni ukraińskich.

Czerniowiecki Uniwersytet Narodowy im. Jurija Fedkowycza (ukr. Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича)  wyższa uczelnia mieszcząca się w Czerniowcach na Ukrainie. Główny kompleks uczelni mieści się w dawnej rezydencji metropolity Bukowiny - w 2011 roku wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Porozumienie zakłada rozwijanie współpracy pomiędzy obiema Uczelniami w zakresie działalności organizacyjnej, naukowo-badawczej i dydaktycznej a także  realizację wspólnych inicjatyw edukacyjnych.

Powrót do: Start » Współpraca międzynarodowa » Aktualności

Wyższa Szkoła Biznesu