Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Karnawał 2019 zakończony z przytupem :)

Zaprzyjaźnione Uniwersytety Trzeciego Wieku Akademii WSB z Czeladzi, Tąpkowic i Dąbrowy Górniczej zakończyły Karnawał 2019 wspaniałym balem w hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Na wstępie uczestnicy balu zostali zaproszeni przez kucharza kuchni hotelu na pyszną kolację i deser. Zabawę  rozpoczęła grupa kabaretowa - Biesiada Polska. Polskie przeboje okraszone swoiskim dowcipem wprowadziły ponad 100 osobową grupę słuchaczy UTW w doskonałe humory. 

Drugą część balu poprowadził Dj Neo - tańcom nie było końca! Jedzie pociąg z daleka, Lambada, Kaczuchy - znane i lubiane piosenki - tak jak Seniorzy lubią najbardziej. Między tańcami pojawiła się zabawa losowa. Zadaniem było wymyślenie zdań z wylosowanym słowem oraz UTW. Słuchacze znów dali popis swej kreatywności. Nagrodami były różne gadżety, które miały posłużyć za dobrą wróżbę o kierunku podróży. Zatem pojawiły się m.in: niemiecki prcel, włoskie spagetti, greckie oliwki, wegierski ajwar, tajski sos tai tai czy hiszpańska fasola. 

Należy uznać, że UTW Akademii WSB zakończyły Karnawał 2019 z przytupem! Kolejny wielki bal - Andrzejki 2019! 

 

DOŁĄCZ DO NAS!

Wciąż, można dołączyć do grona słuchaczy UTW Akademii WSB. Zapraszamy seredcznie do Biura UTW.

 

 

Biuro UTW Akademii WSB

ul.Cieplaka 1C

41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. 32 295 93 93

 

 

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności

 

Nasi partnerzy