Warsztaty teatralne Młodych Humanistów-galeria zdjęć

2 marca 2011 r. Młodzi Humaniści z Uniwersytetu Młodzieżowego WSB wzięli udział w niezwykłych warsztatach teatralnych w Teatrze Śląskim w Katowicach. Warsztaty miały na celu pokazanie młodym ludziom teatru, jako miejsca rozwoju osobistego, intelektualnego i kulturalnego, jako miejsca w którym wrażliwość na sztukę staje się realna i odczuwalna. Podczas warsztatów młodzież zwiedziła teatr i wzięła udział w profesjonalnej lekcji teatralnej na sali baletowej teatru pod okiem choreografów i aktorów.

Kolejne zajęcia, które odbędą się również w teatrze będą miały na celu przygotowanie każdego uczestnika do mistrzowskiego odegrania roli na deskach teatru.

Powrót do: Start » Uniwersytet Młodzieżowy » Aktualności