Na najbliższym wykładzie dowiemy się „Jak coś podnieść, przenieść, zrzucić, no i rączek nie zabrudzić”.

Serdecznie zapraszamy na wykład  Uniwersytetu Dziecięcego w Myszkowie, który odbędzie się 1 kwietnia 2017 r. o godzinie 12.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Myszkowie.

Wykład pt. „Jak coś podnieść, przenieść, zrzucić, no i rączek nie zabrudzić” wygłosi Pan dr inż. Paweł Sobczak.  Podczas spotkania studenci zmierzą się z kilkoma problemami, którym czoła stawiają inżynierowie. I choć niektóre zjawiska wydają się iście magiczne, to ich istota ma charakter jak najbardziej realny. Wystarczy znajomość fizyki, chemii i techniki.

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Myszków

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!