Dziecięcy Zespół Wokalny WSB w Dąbrowie Górniczej

Śpiewaj razem z nami :) Dziecięcy Zespół Wokalny poszukuje wokalistów.

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 6 do 12 lat do śpiewania i muzykowania

w zespole wokalnym.

Zajęcia wokalne organizowane są we wtorki w godz. 16.45 - 17.45.

Najbliższe spotkanie zaplanowano na dzień 17 luty.

Zajęcia poprowadzi mgr Paulina Stach, absolwentka Wokalistyki na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Pod jej czujnym okiem młodzi artyści na zajęciach kształcić będą swój warsztat wokalny oraz poczucie rytmu.

Repertuar wykonywanych utworów obejmować będzie znane utwory i przeboje muzyki rozrywkowej oraz utwory pochodzące z filmów dla dzieci.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: dud@wsb.edu.pl (w e-mailu należy podać imię i nazwisko dziecka) lub telefonicznie: (32) 295 93 15.

Koszt uczestnictwa w zajęciach: 50 zł/ semestr. Dla studentów UD uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.

Liczba miejsc ograniczona.

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Siemianowice Śl.

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!