Rekrutacja na rok akademicki 2016/2017 wystartowała!

Zapraszamy do rezerwacji miejsc w  Uniwersytetach Dziecięcych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w nowym roku akademickim. Rejestracji miejsca można dokonać wypełniając internetowy formularz. Rok 2016/2017 w UD to kolejna dawka odkrywczych wykładówpasjonujących warsztatów i dobrej zabawy. Serdecznie zapraszamy dotychczasowych studentów do kontynuowania nauki, a nowych - do odkrywania świata razem z nami. Jeśli masz od 6 do 12 lat, możesz zostać studentem Uniwersytetu Dziecięcego WSB! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz bonifikatami, które dla Państwa przygotowaliśmy!

Rejestracja on-line

Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy

Uniwersytet Dzieięcy w Bobrownikach

Chorzowski Uniwersytet Dziecięcy

Uniwersytet Dziecięcy w Czeladzi

Uniwersytet Dziecięcy w Łazach

Uniwersytet Dziecięcy w Mierzęcicach

Uniwersytet Dziecięcy w Myszkowie

Uniwersytet Dziecięcy w Ogrodzieńcu

Uniwersytet Dziecięcy w Ożarowicach

Uniwersytet Dziecięcy w Psarach

Siemianowicki Uniwersytet Najmłodszych
Uniwersytet Dziecięcy w Sławkowie

Uniwersytet Dziecięcy w Świętochłowicach

Uniwersytet Dziecięcy w Wolbromiu

Uniwersytet Dziecięcy w Zawierciu

Informacje o opłatach znajdują się w zakładkach "Rejestracja i opłaty" (proszę wybrać miasto z menu po lewej stronie).

/kł, 29.06.2016r./

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Aktualności

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!