Śpiewamy Pieśni Patriotyczne!

Pieśni patriotyczne!

14 listopada 2017 r.  o godz. 18.00 - Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w inicjatywę słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej do „wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych”.

„Pieśni patriotyczne” –  wspólne śpiewanie poprowadzi Tenor Oskar Jasiński.

Pieśni patriotyczne!

W celu zapisania się na zajęcia, prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny TUTAJ.

„Pieśni patriotyczne” –  wspólne śpiewanie poprowadzi Tenor Oskar Jasiński.

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat II nagrody na XIII Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. I. Godina Iuventus Canti we Vrablach na Słowacji, III nagrody na V Konkursie pieśni i arii im. K. Kurpińskiego we Włoszakowicach oraz Śląskiej Sceny Młodej Opery z Wiesławem Ochmanem w Siewierzu. W sierpniu 2011 roku otrzymał nagrodę specjalną Związku Artystów Scen Polskich na IX Międzynarodowym Festiwalu Wokalnym Belcanto. W styczniu 2012 roku reprezentował Polskę na XXIV Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Klasycznej „Styczniowe wieczory muzyczne” w Brześciu na Białorusi. Uczestnik wielu kursów wokalnych, między innymi u prof. R. Karczykowskiego, czy prof. W. Zalewskiego. Brał udział w wielu przedsięwzięciach m. in. w Operze Żebraczej J. Gaya czy Don Pasquale Donizettiego. Od roku 2010 kreuje partię księcia Edwina w operetce „Księżniczka Czardasza” E. Kalmanna, od 2012 Kamila de Rossillon w „Wesołej wdówce” F. Lehara, od 2013 Stefana w „Strasznym Dworze” S. Moniuszki, a od 2014 doktora Falkego i Franka w „Zemście nietoperza”. Brał udział w nagraniu opery „Dziecko i czary” M. Ravela dla Polskiego Radia w Katowicach. Współpracuje m.innymi z Filharmonią Śląską, Zabrzańską, Sudecką, Kaliską, Świętokrzyską, Gorzowską. I tenor Śląskiej Operetki Kameralnej.

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Aktualności

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!