Krzyżówka konkursowa

Już 24 czerwca z Dworca Głównego PKP w Katowicach wyruszy "Pociąg do Nauki". Celem podróży będzie Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. W celu wzięcia udziału w wycieczce należy wypełnić poniższą krzyżówkę, a hasło podać w formularzu zgłoszeniowym. Pamiętajcie! Kto pierwszy ten lepszy! Powodzenia!

1. Najstarsza grupa uczestników „Galaktyki Talentów” to „Pasjonaci ….”
  2. Prowadził wykład pt. „Kuchenne Rewolucje”
  3. Miejsce, w którym gromadzi się eksponaty o wartości historycznej lub artystycznej, np. „… Śląskie”
  4. Tytuł wykładu, na którym prezentowane były żywe drapieżne ptaki
  5. Godność osoby zarządzającej szkołą wyższą
  6. Miasto, do którego odjedzie „Pociąg do Nauki”
  7. Urzędnik kierujący Ministerstwem.
  8. Miasto na granicy z Czechami, gdzie Wyższa Szkoła Biznesu ma Wydział Zamiejscowy
  9. ... Nauki Kopernik- miejsce, do którego zmierza "Pociąg do Nauki".

Rozwiązanie krzyżówki prosimy wpisać, wraz z pozostałymi informacjami w formularzu, dostępnym TUTAJ. 60 pierwszych nadesłanych zgłoszeń kwalifikuje dzieci do wzięcia udziału w wycieczce.

krzyżówka3.jpg

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Aktualności

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!