Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zapraszamy na „Fizyczno-techniczne jaja” z Panem Korkiem!

12 kwietnia w godzinach 16.45- 18.15 i 18.30- 20.00 w siedzibie Wyższej Szkoły  Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędą się warsztaty dla studentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB pt. "Fizyczno- techniczne jaja" przygotowane przez ekipę Pana Korka. Motywem przewodnim zajęć będą jajka, które mogą być punktem wyjścia do różnych eksperymentów i doświadczeń. 

Pod czujnym okiem naukowców Pana Korka, jako młodzi inżynierowie, Studenci  przeprowadzą różne eksperymenty, w których głównymi bohaterami będą jaja, zarówno surowe jak i ugotowane.

 

Studenci przetestują wytrzymałość skorupek, zbadają wpływ różnicy ciśnień na jajko oraz sprawdzą, co i jak się kręci wewnątrz jajka. Naukową metodą obierzemy także surowe jajo ze skorupki i… przekonamy się, jak wysoko takie jajo potrafi się ODBIĆ.

 

Pamiątką z zajęć będzie pisanka wykonana przez robota!

 

Każda grupa może liczyć maksymalnie 20 osób.

Koszt udziału w warsztatach: 25 zł.

 

Rezerwacja miejscKLIKNIJ TUTAJ BRAK WOLNYCH MIEJSC

 

Opłaty prosimy regulować po otrzymaniu informacji od organizatorów o przyjęciu do grupy zajęciowej.

 

 

Dane do przelewu: konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza 64 1050 1272 1000 0008 0063 3554. W tytule przelewu należy wpisać nazwę zajęć "Fizyczno- techniczne jaja, Dąbrowa Górnicza, imię i nazwisko Studenta". Potwierdzenie dokonania opłaty proszę przesłać na adres: agiertler@wsb.edu.pl

 

W przypadku rezygnacji z udziału w danych zajęciach opłata za warsztat nie podlega zwrotowi

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!