Zbigniew Zamachowski gościem WSB

W najbliższą niedzielę, tj. 5.03.2017 roku o godzinie 14.00 w Bibliotece Akademickiej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się spotkanie z niezwykłą osobą. Naszym gościem będzie Pan Zbigniew Zamachowski

Podczas spotkania dzieci będą miały okazję porozmawiać z Panem Zbigniewem o jego pracy i zadać mu własne pytania. W celu zapisania dziecka na zajęcia prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ. Liczba miejsc ograniczona.

Zajęcia są bezpłatne.

Zbigniew Zamachowski- utalentowany aktor, autor muzyki i tekstów piosenek. Jest absolwentem technikum ekonomicznego i szkoły muzycznej, w 1985 roku ukończył Wydział Aktorski PWSFiT w Łodzi. Jeden z najpopularniejszych aktorów swojego pokolenia. Grał między innymi w filmach Kazimierza Kutza ("Pułkownik Kwiatkowski", "Zawrócony", "Sława i chwała"), Krzysztofa Kieślowskiego ("Dekalog 10", "Trzy kolory: Biały") oraz Andrzeja Wajdy, Jacka Borowskiego, Macieja Wojtyszki, Filipa Bajona i Wojciecha Marczewskiego. Jego debiut w filmie to wspaniała rola Ryśka w "Wielkiej majówce" Krzysztofa Regulskiego z 1981 roku. Jest laureatem licznych nagród, zarówno polskich ( Wiktory 93 i  96, Złota Kaczka 93, Nagroda Bardiniego 97) jak i zagranicznych. W latach 1985-97 występował w Teatrze Studio w Warszawie. Obecnie pracuje w Teatrze Narodowym.

Po spotkaniu możliwe będzie wsparcie podopiecznych Fundacji Talentu Malucha Akademia Suzi poprzez zakup płyty, na której znajdują się utwory muzyczne, wykonywane przez znane postacie ze świata kultury i sportu. Unikatowa płyta "Galaktyka Talentów" będzie dostępna dla Państwa w promocyjnej cenie 39,99 zł.

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Aktualności