"Cuda Świata- maestria Egipcjan"- bezpłatne warsztaty

We wtorek, 17 stycznia 2017 roku o godzinie 17.00 zapraszamy studentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB na warsztaty " Cuda świata – maestria Egipcjan", które przygotowali pracownicy Galerii Muzealnej Leszka Dutki w Zawierciu. Zajęcia są bezpłatne.

Opis warsztatów:

Zapraszamy na prawdziwą podróż w czasie i przestrzeni. Zatrzymamy się w świecie tajemniczych budowli, które od lat budzą ciekawość, a tym samym wpływają na rozwój techniki. W panteonie cudów świata zaszczytne miejsce mają piramidy, które po dziś dzień są dla nas śladem ludzkiej działalności. Skrywają one setki tajemnic, które starają się odkryć naukowcy z całego świata od setek lat. Zapraszamy wszystkie dzieci do poznania ich wszystkich.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Prosimy o rezerwację miejsc: kliknij tutaj

Zajęcia odbędą się w Galerii Muzealnej Leszka Dutki w Zawierciu, ul. Leśna 10.

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Aktualności

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!