Zdrowo jem, zdrowo rosnę - eksperymentujemy z jedzeniem

Studentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB zapraszamy na warsztaty z chemii i dietetyki „Zdrowo jem, zdrowo rosnę”. Dzieci podczas zajęć nie tylko poszerzą swoją wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania, ale poeksperymentują z jedzeniem i artykułami dostępnymi w domowej kuchni.

Zajęcia odbędą się w Dąbrowie Górniczej, Ożarowicach, Sławkowie, Świętochłowicach i Zawierciu.

Uczestnicy zajęć zapoznają się z zasadami zdrowego trybu życia i odżywiania. Wezmą także udział w eksperymencie „gumowe kości” i sprawdzą, co (i dlaczego) jest zdrowsze - szklanka mleka czy coli? Używając jajek sprawdzą także, jak alkohol działa na nasz organizm, a na ziemniakach przetestują, czy warto spożywać sól w dużych ilościach. Młodzi studenci sprawdzą również, w którym soku jest najwięcej witaminy C.

Warunki uczestnictwa:

Grupa może liczyć maksymalnie 15 osób.

Koszt udziału w zajęciach: 25 zł/osoba.

Warsztaty w Zawierciu:  środa 15 marca 2017 r., godz. 17.00 – 18.30.

Miejsce: w Miejski Ośrodek Kultury im. Adama Mickiewicza (ul. Piastowska 1).

Rezerwacja miejsc: KLIKNIJ TUTAJ

Warsztaty w Świętochłowicach: czwartek 16 marca 2017 r., godz. 17.00 – 18.30.

Miejsce:  Młodzieżowy Dom Kultury w Świętochłowicach, ul. Harcerska 1

Rezerwacja miejsc: KLIKNIJ TUTAJ

Warsztaty w Dąbrowie Górniczej: czwartek 6 kwietnia 2017 r., godz. 17.00 – 18.30.

Miejsce: Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1c, (sala 121)

Rezerwacja miejsc: KLIKNIJ TUTAJ

Warsztaty w Ożarowicach: wtorek 11 kwietnia 2017 r., godz. 17.00 – 18.30.

Miejsce: Filia Biblioteki w Ożarowicach, ul. Sportowa 1

Rezerwacja miejsc: KLIKNIJ TUTAJ

Warsztaty w Sławkowie: środa  12 kwietnia 2017 r., godz. 17 – 18.30.

Miejsce:  Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie, ul. Młyńska 14

Rezerwacja miejsc: KLIKNIJ TUTAJ

Opłaty prosimy wnosić po rezerwacji miejsca i otrzymaniu potwierdzenia, że dziecko zostało przyjęte do grupy zajęciowej (decyduje kolejność zgłoszeń).

Dane do przelewu: konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza:

64 1050 1272 1000 0008 0063 3554.

W tytule przelewu należy wpisać nazwę zajęć "Zdrowo jem, wybrane miasto*, imię i nazwisko Studenta"

* Dąbrowa Górnicza lub Ożarowice lub Sławków lub Świętochłowice lub Zawiercie

Potwierdzenie dokonania opłaty proszę przesłać na adres: agiertler@wsb.edu.pl

W przypadku rezygnacji z udziału w danych zajęciach opłata za warsztat nie podlega zwrotowi

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Aktualności

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!