Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018 wystartowała!

Zapraszamy do rezerwacji miejsc w  Uniwersytetach Dziecięcych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w nowym roku akademickim. Rejestracji miejsca można dokonać wypełniając internetowy formularz.
Rok 2017/2018 w UD to kolejna dawka odkrywczych wykładów (zupełnie nowe tematy!)pasjonujących warsztatów, ciekawych spotkań i konkusów.

Serdecznie zapraszamy dotychczasowych studentów do kontynuowania nauki, a nowych - do odkrywania świata razem z nami.

Jeśli masz od 6 do 12 lat, możesz zostać studentem Uniwersytetu Dziecięcego WSB! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz bonifikatami, które dla Państwa przygotowaliśmy!

Wybierz interesujące Cię miasto:

Dąbrowa Górnicza

Bobrowniki

Chorzów

Cieszyn

Czeladź

Łazy

Mierzęcice

Myszków

Ogrodzieniec

Ożarowice

Psary

Siemianowice Śląskie

Sławków

Świętochłowice

Wolbrom

Zawiercie

Żywiec

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Aktualności

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!