Konferencja "Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności. *** Współczesne kontynuacje dorobku Karola Adamieckiego"

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej wspólnie z Wydziałem Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz TNOiK o/Dąbrowa Górnicza zapraszają do udziału
w konferencji

"Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu.

Od tradycji do współczesności.

Współczesne kontynuacje dorobku Karola Adamieckiego"

W dniach 16 oraz 17 marca 2017 r. planuje się organizację konferencji nawiązującej do obchodów 120-lecia nauk o zarządzaniu w Polsce, których rozwój jest ściśle związany z nazwiskiem profesora Karola Adamieckiego, światowej sławy polskiego teoretyka i praktyka zarządzania. Dzień 151 rocznicy urodzin prof. Karola Adamieckiego to okazja do zaprezentowania i dyskusji nad najnowszymi osiągnięciami, obowiązującymi trendami i wyzwaniami w naukach o zarządzaniu, a także oceny rozwoju i perspektyw w różnych kierunkach zarządzania.

Gorąco zapraszamy do wzięzia udziału w tym przedsięwzięciu. Szczegółowe infoirmacje na temat konferencji oraz formularz rejestracyjny zamieszczono na stronie koferencji.

Powrót do: Start » TNOIK Dabrowa Gornicza » Aktualności