Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zjazd Zarządu Głównego oraz Zarządów Oddziałów TNOiK

TNOiK.jpg

TNOiK.jpg

Dnia 12 grudnia 2016 roku w Warszawie miało miejsce posiedzenie Zarządu Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa z przedstawicielami zarządów oddziałów i jednostek organizacyjnych TNOiK. W spotkaniu uczestniczyła Prezes oddziału TNOiK działającego przy Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej Katarzyna Szczepańska-Woszczyna. 


Celem spotkania było określenie strategii działania TNOiK na najbliższe lata, podsumowanie dotychczasowej działalności i osiągnięć, przygotowanie kampanii sprawozdawczo-wyborczej w oddziałach oraz organizacja 51. Zjazdu Krajowego TNOiK, który będzie miał miejsce w 2017 roku.

Oddział TNOiK przy Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej funkcjonuje od 08.2014 r. Istotnym celem funkcjonowania oddziału jest współpraca z praktyką gospodarczą i budowanie relacji nauka - biznes. Wśród działań organizowanych przez Oddział TNOiK w Dąbrowie Górniczej jest cykl spotkań eksperckich NAUKA - BIZNES (m.in. nt. Innowacyjne przedsiębiorstwo, Efektywne modele biznesu w gospodarce sieciowej, Zarządzanie talentami – moda  czy  wyzwanie współczesnych organizacji?, Perspektywy gospodarcze Polski a tendencje na światowych rynkach finansowych i in.), konferencje Innowacje i Przedsiębiorczość. Teoria i praktyka, której towarzyszy uroczysta Gala Biznesu, podczas której tytułem i nagrodą „Innowator Roku” nagradzane są najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwa, instytucje oraz inicjatywy społeczne, seminaria, warsztaty, konferencje branżowe, których celem jest współpraca z przedstawicielami otoczenia społeczno-gospodarczego (m.in. Przedsiębiorczość na pograniczu polsko-czeskim, konferencja "Innowacje i dotacje w praktyce biznesu", Innowacyjne przedsiębiorstwo i in.), a także działalność szkoleniowa i popularyzatorska.

Powrót do: Start » TNOIK Dabrowa Gornicza » Aktualności

 

Nasi partnerzy