Turniej Absolwent WSB Cup 2017

20 maja br. na dąbrowskim Orliku V Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej

Dołącz do Stowarzyszenia Absolwentów i Studentów WSB

Weź udział w akcjach, szkoleniach, konferencjach i wyjazdach. Buduj relacje oraz integruj społeczność akademicką.

Turniej Piłki Nożnej Absolwent WSB Cup 2017

logo.jpg

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB oraz Akademicki Związek Sportowy WSB organizują V Międzynarodowy Turniej Piłkarski „Absolwent WSB Cup 2017”. Zawody sportowe odbędą się w dniu 20 maja na Orliku w Dąbrowie Górniczej (ul. Morcinka 4, ZS nr 3). W tegorocznej edycji turnieju weźmie udział 12 drużyn. W ramach Turnieju przewidziano wiele przedsięwzięć popularyzujących piłkę nożną oraz promujących aktywny tryb życia.

Informacje organizacyjne

• Nazwa inicjatywy: V Międzynarodowy Turniej Piłkarski "Absolwent WSB Cup 2017"
  • Termin: 20 maja 2017 r. (godz. 9:00-15:00)
  • Organizatorzy: Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB, Akademicki Związek Sportowy WSB
  • Miejsce: Orlik (Dąbrowa Górnicza, ul. Morcinka 4, ZS nr 3) >>> zobacz mapę

Cel przedsięwzięcia

Celem organizacji turnieju jest propagowanie idei aktywnego wypoczynku i uprawniania sportu przez mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego. Ważnym elementem jest inicjowanie międzypokoleniowej integracji sportowej i profesjonalnego szkolenia młodzieży. W tegorocznej edycji turnieju oprócz studentów, absolwentów, mieszkańców regionu, pasjonatów piłki nożnej udział zapowiedzieli reprezentanci Polski, przedstawiciele szkółek piłkarskich oraz działacze organizacji sportowych. Warto podkreślić, że w Dąbrowie Górniczej istnieje odpowiednia infrastruktura sportowa oraz potencjał szkoleniowy, więc należy to wykorzystywać i promować.

Zapraszamy sympatyków piłki nożnej do wspólnego zabawy i kibicowania.

Ramowy program

Turniej piłkarski

• 09:00 - 09:10 - Inauguracja Turnieju / Oficjalne otwarcie przez Organizatorów
  • 09:10 - 10:00 - Mecze Akademickich Mistrzostw Śląska