WOLNE MIEJSCA NA DARMOWE SPECJALISTYCZNE SZKOLENIE pn. „CZYNNIK LUDZKI W LOTNICTWIE” dla studentów kierunku Logistyka

Zapraszamy studentów kierunku LOGISTYKA na darmowe szkolenie specjalistyczne pt. „Czynnik ludzki w lotnictwie”, który odbędzie się w dniach 14-15 listopada 2015 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Limit miejsc to 13 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń.

ZGŁOSZENIA NA KURS NALEŻY PRZESŁAĆ W FORMIE E-MAIL na adres mmalecka@wsb.edu.pl, w tytule maila: KURS CZYNNIK LUDZKI, do dnia 6.11.2015 r.

Szkolenie w wymiarze 16 h poprowadzi doświadczony wykładowca z Centrum Kształcenia Kadr Lotnictwa Cywilnego Europy Środowo-Wschodniej Politechniki Śląskiej.

Cel szkolenia :

• nabycie wiedzy z zakresu czynnika ludzkiego,
  • zrozumienie zagadnień „Czynnika ludzkiego” i ich znaczenia w obsłudze technicznej statków powietrznych,
  • zapoznanie z wymaganiami i zaleceniami w zakresie „Czynnika ludzkiego”
    w organizacjach obsługowych i organizacjach zarządzania ciągłą zdatnością do lotu.
  • uświadomienie ograniczeń wynikających z „Czynnika ludzkiego” - w ujęciu indywidualnym i systemowym, które mogą wpłynąć na zdatność do lotu.
  • rozwijanie umiejętności w zakresie „Czynnika ludzkiego”, które mogą istotnie wpłynąć na bezpieczeństwo, jakość i efektywność obsługi (komunikacja, praca w zespole, rozwiązywanie problemów,  zarządzanie zadaniami, tworzenie procedur) .

Szkolenie współfinansowane jest w ramach projektu „Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka – program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Działanie 4.3.

Powrót do: Start » Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka » Aktualności