Specjalistyczne książki dotyczące fizjoterapii w wielu aspektach medycyny już dostępne w Bibliotece WSB

Biblioteka Akademicka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej im. Prof. J. Altkorna wzbogaciła się o specjalistyczne publikacje zakresu fizjoterapii i rehabilitacji, w szczególności prezentujące zagadnienia dotyczące fizjoterapii w geriatrii,  pediatrii, onkologii, chirurgii, ginekologii i położnictwie, neurologii, chorobach wewnętrznych i reumatologii.

Dzięki dofinansowaniu Unii Europejskiej w ramach projektu „Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka – program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej”, studenci WSB będą mieli możliwość skorzystania z fachowej literatury dotyczącej m.in. fizjoterapii w geriatrii,  pediatrii, onkologii, chirurgii, ginekologii i położnictwie, neurologii, chorobach wewnętrznych i reumatologii. Istnieje możliwość wypożyczenia również książek dotyczących rehabilitacji osób starszych, niepełnosprawnych i dzieci, a także słowników polsko – angielskich i polsko - łacińskich z zakresu fizjoterapii.

Zakupu publikacji dokonano w ramach projektu „Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka – program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 4.3.

Powrót do: Start » Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka » Aktualności