Specjalistyczne książki dotyczące aplikacji mobilnych i zarządzania projektami IT już dostępne w Bibliotece WSB

Biblioteka Akademicka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej im. Prof. J. Altkorna wzbogaciła się o specjalistyczne publikacje zakresu informatyki, w szczególności prezentujące zagadnienia dotyczące aplikacji mobilnych oraz zarządzania projektami IT w języku angielskim.

Dzięki dofinansowaniu Unii Europejskiej w ramach projektu „Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka – program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej”, studenci WSB będą mieli możliwość skorzystania z fachowej literatury dotyczącej m.in. programowania aplikacji na urządzenia mobilne w systemach Android, obsługi oprogramowania Adobe Photoshop, Adobe Dreamviewer, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, zarządzania projektami dla Menedżerów IT w języku polskim i angielskim.

Zakupu publikacji dokonano w ramach projektu „Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka – program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 4.3.

Powrót do: Start » Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka » Aktualności