Regulaminy stypendialne

Regulamin Specjalnego Systemu Stypendiów Naukowych zatwierdzony decyzją MNiSW z dnia 03.12.2010 r. nr MNiSW-DNS-WSP-6101-8924-4/ZM/10 - obowiązujący od dnia 12.02.2011 r.

Regulamin przyznawania bezzwrotnej pomocy materialnej dla studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z dnia 01.10.2011 r.

Regulamin przyznawania stypendium za wyniki w nauce studentom na kierunku "Zamawianym - Informatyka" w Wyższej Szkole Biznesu w Dabrowie Górniczej w ramach projektu "Informatyka w WSB w DG - studia z przyszłością" obowiązujący od dnia 01.10.2010 r.

Regulamin przyznawania stypendium za wyniki w nauce studentom na kierunku "Zamawianym - Informatyka" w Wyższej Szkole Biznesu w Dabrowie Górniczej w ramach projektu "Zaprogramuj swoją przyszłość - Inform@tyka w WSB w DG" obowiązujący od dnia 01.10.2011 r.

Regulamin przyznawania stypendium za wyniki w nauce studentom na kierunku "Zamawianym - Informatyka" w Wyższej Szkole Biznesu w Dabrowie Górniczej w ramach projektu "Nowoczesny inżynier - studia na kierunku informatyka w WSB w DG" obowiązujący od dnia 02.01.2013 r.

Powrót do: Start » IntraNET » Dla studentów » Regulaminy