W związku z realizacją projektu pn. „Excellence in Education - Kompleksowy Program Rozwoju Akademii WSB”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zapraszamy do złożenia oferty na: Przygotowanie i przeprowadzenie zajęć dydaktycznych w języku angielskim dla studentów kierunku Zarządzanie w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019 .

Termin składania ofert upływa w dniu 18.02.2019 r. o godz. 10:00.

Pełna treść zapytania jest również dostępna w Bazie Konkurencyjności pod adresem:

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne