Prowadzenie zajęć z zakresu dydaktyki specjalnościowej na studiach stacjonarnych I stopnia na kierunku Stosunki Międzynarodowe o specjalności pn. Zarządzanie projektami i funduszami unijnymi w semestrze letnim roku akademickiego 2013/2014

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące prowadzenia zajęć z zakresu dydaktyki specjalnościowej na studiach stacjonarnych I stopnia na kierunku Stosunki Międzynarodowe o specjalności pn. Zarządzanie projektami i funduszami unijnymi w semestrze letnim roku  akademickiego 2013/2014 w ramach projektu "Edukacja dla przyszłości - program rozwoju Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.1 "Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni".

Termin składania ofert: 5 luty 2014 r.do godz.16:00

Osoba do kontaktu: