Zakup i dostawę sprzętu i pomocy dydaktycznych z zakresu nauk o materiałach z modułu procesy produkcyjne, doposażenie laboratorium materiałoznawstwa Akademii WSB - Zapytanie ofertowe nr 22/POWR/ZR21/2019

W związku z realizacją projektu „EduLider – rozwój Akademii WSB dla regionu”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zapraszamy do złożenia oferty na zakup i dostawę sprzętu i pomocy dydaktycznych z zakresu nauk o materiałach z modułu procesy produkcyjne, doposażenie laboratorium materiałoznawstwa Akademii WSB.

Pełna treść zapytania ofertowego została upubliczniona w Bazie Konkurencyjności:

Zapraszamy do udziału w postępowaniu o udzielenia zamówienia.

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne