Dostawa wózków warsztatowych - pomocy dydaktycznych, stanowiących wyposażenie Laboratoriów Metrologii Akademii WSB na Wydziale Nauk Stosowanych w Dąbrowie Górniczej oraz Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie – Zapytanie ofertowe nr 17/POWR/ZR21/2019

W związku z realizacją projektu „EduLider – rozwój Akademii WSB dla regionu”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zapraszamy do złożenia oferty na dostawę wózków warsztatowych - pomocy dydaktycznych, stanowiących wyposażenie Laboratoriów Metrologii Akademii WSB na Wydziale Nauk Stosowanych w Dąbrowie Górniczej oraz Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie – Zapytanie ofertowe nr 17/POWR/ZR21/2019.

Pełna treść zapytania ofertowego została upubliczniona w Bazie Konkurencyjności:

Zapraszamy do udziału w postępowaniu o udzielenia zamówienia.

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne