I Konferencja Warsztatowo-Szkoleniowa pt. „Oswoić lęki i trudności dziecka ze spektrum autyzmu”

Akademia WSB zaprasza na I Konferencję Warsztatowo-Szkoleniową pt. „Oswoić lęki i trudności dziecka ze spektrum autyzmu”, która odbędzie się 17 września 2019 r. w godz. 13.30-17.00. Spotkanie umożliwi wieloaspektowe spojrzenie na rozwój dzieci i wymianę doświadczeń w zakresie możliwości jego wspierania. Celem konferencji jest popularyzacja wiedzy na temat autyzmu, stworzenie przestrzeni do dyskusji, wymiany doświadczeń, udzielenie merytorycznego i praktycznego wsparcia osobom zajmującym się na co dzień pomocą wspomagającą rozwój dziecka.

Formuła konferencji, nie spotykana w innych tego typu organizacyjnych formach spotkań naukowych adresowanych dla nauczycieli i pedagogów polega na bezpośredniej dyskusji, wymianie poglądów z pracownikami naukowymi. Takie relacje mistrz-uczeń pozwolą doskonalić warsztat naukowy i badawczy każdego uczestnika konferencji.

17 września 2019 r., godz. 13.30-17.00

Restauracja Gościnna, ul. 1 Maja 1, Kalety

Zgłoszenia

ZAPISZ SIĘ NA KONFERENCJĘ

Udział w konferencji jest bezpłatny!

Liczba miejsc ograniczona!

Kontakt do organizatorów

mgr Marta Ir, tel. 508 508 569

mgr Aneta Musialik, 32 295 93 11, amusialik@wsb.edu.pl