Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

XVII Forum Coachingu i Superwizji - szkolenie z mózgiem w tle!

Jak można wykorzystać odkrycia ze świata neuronauki, aby osiągać lepsze efekty w pracy coachingowej? Jakie są podstawy naukowe modelu PRISM Brain Mapping i jak go wykorzystać w praktyce? Jak skutecznie pracować na narzędziach PRISM w procesie coachingu - Case Study? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź podczas XVII Forum Coachingu i Superwizji, które odbędzie się 15 grudnia 2018 r. w godz. 16.30-18.00. 

 

Harmonogram dnia:

godz. 16.15 - 16.30 - powitanie uczestników: dr Marcin Lis – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB


dr Anna Syrek-Kosowska i Adam Stolarzewicz – Współtwórcy, Opiekunowie Merytoryczni oraz Superwizorzy Akademii Profesjonalnego Coachingu oraz Master Coaching – zaawansowane narzędzia coachingowe w Akademii WSB.

 

 

 

dr Anna Syrek-Kosowska - psycholog biznesu, Executive Coach, Ekspert w obszarze oceny i rozwoju potencjału menedżerskiego w procesach Zarządzania Talentami, pierwsza Polka -Superwizor Coachingu akredytowany przez Coaching Supervision Academy (UK) (EMCC Accredited, ICF Approved). Jako psycholog, Coach, Manager projektów HR współpracuje z międzynarodowymi korporacjami i polskim firmami. Autorka polskiej adaptacji Modelu Pełnego Spektrum Superwizji w Coachingu (FSM) CSA oraz Modelu SFERA (Syrek-Kosowska, Edgerton, Palmer, 2010). Partner Zarządzający ASK Expert. Autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu psychologii biznesu, współautorka naukowych książek nt. coachingu. Ceniony Wykładowca i Prelegent programów Executive MBA, współpracuje z najlepszymi polskimi i zagranicznymi uczelniami. 

 

 

Adam Stolarzewicz - doświadczony Executive&Business Coach, pierwszy Polak – Superwizor Coachingu akredytowany przez londyńską Coaching SupervisionAcademy (EMCC, app. ICF), partner zarządzający Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu. Praktyk biznesu, doświadczony senior manager, były dyrektor personalny największych polskich spółek giełdowych, absolwent m.in. Oxford Brookes University, ICAN/Harvard Business, Szkoły Głównej Handlowe. 


godz. 16.30-18.30 - ODKRYCIA NEURONAUKI W PRAKTYCE COACHINGU (MODEL PRISM Brain Mapping)


PRISM Brain Mapping to zestaw najbardziej wszechstronnych na rynku globalnym narzędzi on-line opartych o wyniki najnowszych badań neuronaukowców. Wykorzystanie PRISM w procesie coachingu znacznie zwiększa jego skuteczność oraz tempo pozytywnych zmian. Wynika to między innymi ze spełnienia najwyższych  standardów dotyczących narzędzi diagnostycznych na rynku globalnym, w tym największej trafności prognostycznej, wynoszącej ponad 92%.

 

W ramach warsztatu uczestnicy dowiedzą się:
1. Jak można wykorzystać odkrycia ze świata neuronauki, aby osiągać lepsze efekty w pracy coachingowej?
2. Jakie są podstawy naukowe modelu PRISM Brain Mapping i jak go wykorzystać w praktyce?
3. Jak skutecznie pracować na narzędziach PRISM w procesie coachingu - Case Study?
4. Jaki jest standard udzielania feedbacku PRISM?
5. Jakie jeszcze korzyści daje wykorzystanie narzędzi PRISM w działaniach coacha?
Po warsztacie odbędzie się losowanie atrakcyjnych prezentów od Zespołu PRISM Polska.

 

Gość specjalny: 


 

dr Marta Czerwiec -  doświadczony coach i konsultant HR z ponad 10-letnią praktyką. Doktor nauk ekonomicznych Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, absolwent Londyńskiej Akademii Coachingu z akredytacją ICF oraz CPD. Wspiera organizacje w zakresie transformacji biznesowych, sesji coachingowych w języku polskim i angielskim oraz treningów i facylitacji. Partner Biznesowy PRISM Brain Mapping International na Polskę. Odpowiada za rozwijanie i realizowanie strategii biznesowej PRISM w Polsce oraz za prowadzenie kursów certyfikujących. Współpracuje z organizacjami prywatnymi i publicznymi na terenie Europy jako konsultant i coach. Wśród klientów biznesowych Marty znajdują się między innymi: Q8-Kuwait Petroleum International, AXA, Samsung, Quipsound oraz The Center for Creative Leadership w Brukseli. W latach 2014-2017 pracowała na terenie Wielkiej Brytanii jako coach i trener. Współpracowała z firmą Team Dynamics, realizując programy szkoleniowe dla top managerów. Uczestniczyła także w realizacji warsztatów opartych o neuroscience w zarządzaniu dla studentów MBA CASS London Business School.
Jej zainteresowania naukowo-badawcze koncentrują się wokół wdrażania odkryć neuronauki do biznesu, a w szczególności do procesów coachingu. Prowadzi badania i projekty w tym obszarze we współpracy z uczelniami i jednostkami badawczymi w Europie. Wraz z mgr Bożeną Wujec, została nagrodzona za poster badawczy przedstawiony na 7 Międzynarodowym Kongresie Psychologii Coachingu w Londynie w październiku 2017 r. Jest wykładowcą akademickim i mówcą na krajowych oraz międzynarodowych konferencjach. Jest autorem kilkunastu artykułów w obszarze zarządzania organizacją, HR i coachingu, a także autorem rozdziałów książek akademickich. Jej artykuł Wykorzystanie neuronauki w coachingu można przeczytać w bieżącym wydaniu „Coaching Review”. 


www.prism-diagnostics.pl

REJESTRACJA ON-LINE

 

Koszt udziału w części ogólnej:


Opłaty za udział w wydarzeniu 15 zł dla studentów i absolwentów AWSB
Opłata za udział w wydarzeniu dla gości z zewnątrz - 30 zł

 

Dane do przelewu:


TOWARZYSTWO NAUKOWE ORGANIZACJI I KIEROWNICTWA
ODDZIAŁ W DĄBROWIE GÓRNICZEJ, UL. CIEPLAKA 1C, 41-300 DĄBROWA GÓRNICZA
BANK PEKAO SA , ODDZIAŁ DĄBROWA GÓRNICZA
NR 96 1240 4908 1111 0010 6273 6557

 

Zgłoszenia:


mgr Anna Korzeniowska
T: 32 295 93 11
E-mail: akorzeniowska@wsb.edu.pl

Powrót do: Start » Uczelnia » Wkrótce w Akademii WSB

 

Nasi partnerzy