Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplmowych

Tradycją Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej są uroczyste Gale wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych. W tym roku odbędą się one w dwóch terminach. 27 czerwca (w Audytorium Maximum WSB) dyplomy odbiorą absolwenci kierunków oświatowych a 29 czerwca  wręczymy świadectwa absolwentom kierunków biznesowych. 

 

Uroczysta Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych jest szansą do wręczenia świadectw absolwentomoraz wyróżnienia najaktywniejszych słuchaczy studiów podyplomowych. Do udziału w uroczystości zapraszamy tegorocznych absolwentów wraz z rodzinami. W uroczystości wezmą również udział przedstawiciele partnerów biznesowych oraz instytucjonalnych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

W części artystyczniej wystąpią: zespół Poziom Prywatny( 27.06.2017 r.) oraz Maja i Andrzej Sikorowscy (29.06.2017 r.)

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 16.06.2017 r. poprzez wypełnienie kwestionariusza zgłoszeniowego: 

 

OBOWIĄZKOWA REJSTRACJA ON-LINE! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy - Kierunki OŚWIATOWE

Wypełnij formularz zgłoszeniowy - Kierunki BIZNESOWE

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Wkrótce w WSB

 

Nasi partnerzy