WSB i ZUS zapraszają na bezpłatne szkolenia

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych zapraszają do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla pracodawców, pracowników oraz uczniów i studentów. Celem projektu jest zapoznanie uczestników z aktualnymi przepisami prawa w zakresie m.in. ubezpieczeń społecznych, zagrożeń powodujących wypadki przy pracy, chorób zawodowych oraz sposobów przeciwdziałania tym zagrożeniom a także prawną ochroną pracy. Trwa rekrutacja do projektu.

Projekt kierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz uczniów szkół ponad gimnazjalnych i studentów z terenu województwa śląskiego. W 32 szkoleniach i seminariach, które zostaną przeprowadzone w 7 miastach województwa udział weźmie ponad 750 osób.  Uczelnia kształci również specjalistów z zakresy prawa pracy i ubezpieczeń społecznych w zakresie studiów I stopnia oraz studiów podyplomowych.

UWAGA! Istnieje możliwość organizacji szkoleń w miejscu wskazanym przez firmę/przedsiebiorcę - minimalna grupa uczestników 15 osób.

Wybierz szkolenie dla siebie!

1. Prewencja wypadkowa dla pracodawców małych i średnich przedsiębiorstw

"Poznawanie zagrożeń powodujących wypadki przy pracy i choroby zawodowe oraz sposoby przeciwdziałania tym zagrożeniom"

- szkolenie dla pracodawców

Szkolenie kierowane do: Pracodawców małych i średnich przedsiębiorstw (zatrudniających do 249 osób), w tym  rejestrujących działalność gospodarczą po raz pierwszy oraz osób kierujących pracownikami jak również prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą w jednym z następujących sektorów: przetwórstwo przemysłowe, handel, naprawa pojazdów samochodowych, opieka zdrowotna i pomoc społeczna, budownictwo, transport i gospodarka magazynowa oraz edukacja.

Program szkolenia: TUTAJ (kliknij)

Czas trwania: 2 dni – 16 godz. / od 8:00 do 16:00
Termin: 18-19.12.2017 r.
Miejsce: Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1C

Formularz zgłoszeniowy: TUTAJ (kliknij i wypełnij)

2. Prewencja wypadkowa dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach biurowych lub robotniczych

- szkolenie dla pracowników

Szkolenie kierowane do: Pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych i pracowników administracyjno-biurowych w małych i średnich przedsiębiorstwach (zatrudniających do 249 osób) w jednym z następujących sektorów: przetwórstwo przemysłowe, handel, naprawa pojazdów samochodowych, opieka zdrowotna i pomoc społeczna, budownictwo, transport i gospodarka magazynowa oraz edukacja.

Czas trwania: 1 dzień  – 8 godz.  / od 8:00 do 16:00

Termin: 18.12.2017 r.

Miejsce: Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1C

Program: pracownicy fiziczni TUTAJ (kliknij)

Program: pracownicy biurowi TUTAJ (kliknij)

Formularz zgłoszeniowy: TUTAJ (kliknij i wypełnij)

Podczas szkoleń zapewniamy:

• Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu,
  • Materiały szkoleniowe w formie płyty CD, zawierające omawiane zagadnienia prezentowane podczas szkolenia/seminarium, w tym w szczególności aktualne uregulowania prawne,
  • W trakcie każdego szkolenia/seminarium zajęcia z  wykwalifikowanym ratownikiem medycznym,
  • Ponadto podczas szkoleń zapewniamy uczestnikom szkolenia/seminarium napoje (kawa, herbata, etc.)

Kontakt:

Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń