Praca dla studentów i maturzystów! Studencki Słoneczny Patrol

Jesteś studentem WSB lub tegorocznym maturzystą? Masz czas w czerwcu, lipcu lub sierpniu? Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe oraz, z czasem, stałe miejsce pracy? A może zbierasz na wymarzone wakacje? Jeżeli TAK, to ta oferta jest dla Ciebie. Tworzymy zespół, który w miesiącach wakacyjnych weźmie udział w kilkudziesięciu wydarzeniach promujących Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz jej  Wydziały Zamiejscowe w Krakowie, Żywcu, Cieszynie i Olkuszu.

Zapewniamy:

• Harmonogram pracy przygotowany w uzgodnieniu z Tobą (praca w weekendy lub w tygodniu, przez całe wakacje lub z wyłączeniem czasu na „Twój urlop”, Ty decydujesz)
  • Wynagrodzenie na podstawie umowy cywilno-prawnej z możliwością zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • System szkoleń z zakresu sprzedaży, komunikacji z klientem, organizacji imprez masowych
  • Udział w ciekawych wydarzeniach kulturalnych oraz rozrywkowych, a także imprezach wakacyjnych
  • Otwartość na nowe pomysły i projekty (możesz współtworzyć projekt)
  • Wsparcie organizacyjne od mentorskie ze strony Uczelni
  • Młody i „pozytywnie zakręcony” zespół współpracowników ;)

Rozpoczynamy już w najbliższy weekend podczas Dni Dąbrowy Górniczej!

Jeżeli jesteś zainteresowany/ zainteresowana wypełnij formularz zgłoszeniowy@!

Tutaj (kliknij)

Decyduje kolejność zgłoszeń. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Powrót do: Start » Uczelnia » Wkrótce w WSB